“Dünyanın en iyi ürününü üretebilir ya da en iyi hizmetini verebilirsiniz; ama bunu doğru kitleye, doğru bir şekilde iletemezseniz yok hükmündesinizdir!” (KENAN ONARAN)

Asya PR, 2018 yılında deneyimli Gazeteci Kenan Onaran tarafından “GBT felsefesi” üzerine kuruldu.

Medya, kurum ve ajans deneyiminde oldukça profesyonel, nitelikli ve dinamik bir ekibe sahip olan Asya PR; çağa uygun, hızlı, sonuç odaklı tutkulu yaklaşımı ile her bir paydaşına özel hizmet veriyor.

Paydaşların Görünürlük, Bilinirlik, Tanınırlık (GBT) sürecine sihirli dokunuşlar yaparak onların markalaşma ve kurumsallaşma sürecine katkıda bulunan Asya PR; kurum hikâyenizi, ürün, hizmet ve faaliyetlerinizi en etkili şekilde, yaratıcı, ayrıştırıcı, itibarınızı güçlendiren unsurlarla beraber kamuoyu ile paylaşmayı amaçlıyor.

Fark yaratan, dikkat çeken ve iz bırakan etkinlikler, mesaj ve içerikler ile her bir paydaşının marka değerini arttırmayı hedefleyen Asya PR; sahiplenici, özverili, ölçümlenebilir ve sürdürülebilir başarı odağında çalışmalar ortaya koyuyor.

Tespit, Analiz, Programlama, Planlama, Uygulama ve Raporlama aşamalarıyla paydaşlarına markalaşma ve kurumsallaşma sürecinde yol göstericiliği görevi üstlenen Asya PR, sosyal sorumluluk projeleriyle de yaratıcı fikirlerle ön plana çıkıyor.

Asya PR ve Danışmanlık ile çalışan kurum, marka ve kişiler, profesyonel yaklaşımın yanında dostluk ve dayanışma anlayışı içinde çalışma ortamına dâhil oluyorlar.

“Paydaşlarımızla hayalleri arasındaki sınırları ortadan kaldırıyoruz.”